16 листопада 2016

Вперше! Польський бестселер українською!

Вперше!

 Польський бестселер українською!


Шановні читачі, поспішайте до нашої бібліотеки, на Вас чекає нова книга!Вперше! Польський бестселер українською!Пєкарська, Малгожата-Кароліна. Клас пані Чайки / Пер. з пол. Божена Антоняк. – Харків: Видавничий дім «Школа», 2016.Ця книга є справжнім бестселером у Польщі для учнів-старшокласників. У ній розповідається про те, що цікаво підліткам: про труднощі їхнього віку, про негаразди у школі та вдома, але насамперед про перші почуття і розчарування. Головні герої роману, варшавські гімназисти, вчаться складного мистецтва прийняття іншої людини — з усіма її вадами — і врешті пізнають ціну дружби.

Книжка «Клас пані Чайки» неодноразово перемагала на різних польських літературних конкурсах для молоді, кілька років тому опинилася в списку найпопулярніших книжок, які найчастіше читають у бібліотеках. У Польщі є навіть клуб фанів «Класу пані Чайки»!

Учні залюбки грають також у комп’ютерну гру «Клас пані Чайки» ( http://www.klasapaniczajki.nowy-swiat.pl ), розроблену компанією «Apple House» і доступну онлайн на сайті письменниці www.piekarska.netДізнатись більше про творчість польської письменниці ви зможете за цим посиланням: http://www.barabooka.com.ua/slid-karati-tih-hto-sidaye-za-pisannya-z-namirom-napisati-povchal-nu-knizhku/  


Немає коментарів:

Дописати коментар