14 жовтня 2015


День захисника України


14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій країні відзначається День українського козацтва. Не випадково для святкування Дня українського козацтва обрано День Святої Покрови, вона здавна була покровителькою козаків. Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло надзвичайну роль у становленні нашої держави. Його історичне значення важко переоцінити. Народ ставився до козаків з повагою і любов'ю, сприймав їх як символ мужності, честі, людської і національної гідності. Перекази про звитяжні вчинки запорожців передаються з покоління в покоління. Епоха козацтва створила багатогранну, глибоку духовність, що стала гордістю і окрасою української історії та культури.
З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, Президент України підписав Указ "Про День захисника України" від 14.10.2014 року № 806, встановивши День захисника України – свято, яке щорічно відзначається 14 жовтня.
До цієї події в нашій  бібліотеці було проведено святковий захід «Пригоди малих  козаків», в якому взяли участь дітлахи дошкільного закладу №20. 
Працівники бібліотеки запропонували дітлахам взяти участь у конкурсах. Але, як зазвичай буває на таких заходах, перемогла дружба.

 Читайлик вітає хлопчиків і чоловіків з Днем козацтва і захисника Вітчизни. Бажає їм бути мужніми, чесними, порядними, справжніми захисниками Вітчизни.

Немає коментарів:

Дописати коментар