05 квітня 2017

Знайомтесь - "КОЛОБУК!"30 березня 2017 року в нашій бібліотеці  (Миколаїв, вул. Соборна, 12/14) відбулася презентація інформаційного комунікативного центру сімейного дозвілля і творчості «Колобук».  Створення нової моделі сучасної дитячої бібліотеки – результат реалізації форсайт-проекту розвитку на період з 2016 - по 2020 роки.  Він передбачає створення в бібліотеці сучасного, яскравого, комфортного і мобільного культурно-освітнього простору, центру самоосвіти, сімейного дозвілля та творчого розвитку дітей з вільним та безпечним доступом до будь-яких інформаційних ресурсів; об’єднати і юних,  і дорослих читачів в єдине КОЛО книг, читання, творчості і живого спілкування.

В ході презентації було продемонстровано оновлений   комфортний   і мобільний бібліотечний простір, зміни, що відбулися у інформаційному  і фізичному  середовищі, а саме: дозвілевий  майданчик «На хвилі натхнення», лаунж-диванчик (лаунж-локація) «Під парасолькою».  Відбулася презентація нових ресурсів і послуг, що пропонує сучасна бібліотека, освоєння нових моделей існування інформації і книги: коворкінг-простору, центру вільного доступу до Інтернету «См@рт», інформаційних майданчиків «Візьмемо книгу в сімейне КОЛО» і «Цікаве! Дивне! Незвичайне!»

   В ході заходу відбулися виступи заступника міського голови Шевченко Є.В., виконувача обов’язків начальника міського управління з питань культури та культурної спадщини Бондаренко І. А., директора  ЦМБ для дітей м. Миколаєва Семілєт Н.В.  На урочистості були запрошені соціальні  і творчі партнери бібліотеки: директор обласної бібліотеки для дітей, заступник голови Миколаївської обласної бібліотечної асоціації - Жайворонок Т.А., культурно-ігрового комплексу «Дитяче містечко «Казка» - директор Любаров Ю.Й., Миколаївської дитячої музичної школи №2- завуч з концертної діяльності  Ставниченко І.В.

 Під час свята  проходили гостьові КОЛОброди «КОЛОБУК» - територія читання, творчості, дозвілля». Романтична атмосфера панувала в лаунж-локації «Під парасолею»: тут під шурхіт дощу лунала класична музика у виконанні вихованців музичної школи №2,  звучали ліричні вірші.
       Виступи талановитих читачів бібліотеки Лізи Прасолової, Каті Ложенко, Олександра Доценко,  учасниці талант-шоу «Голос Країни. Діти» Надійки Довбуш дуже вразили наших гостей. А наші маленькі читайлики – вихованці дитячого садочку №20, порадували нас своїми щирими  та зворушливими привітаннями і подарунком, зробленим своїми руками – чудовою книгою.

Запрошуємо вас в нашу оновлену, яскраву, радісну бібліотеку за новими враженнями і позитивним настроєм!

Знайомтесь - "КОЛОБУК!"
Знайомтесь - "КОЛОБУК!"

Знайомтесь - "КОЛОБУК!"

Знайомтесь - "КОЛОБУК!"


Знайомтесь - "КОЛОБУК!"Знайомтесь - "КОЛОБУК!"

Знайомтесь - "КОЛОБУК!"


Знайомтесь - "КОЛОБУК!"
Знайомтесь - "КОЛОБУК!"

Знайомтесь - "КОЛОБУК!"


Немає коментарів:

Дописати коментар